<Ekim 2020>
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Dijital Dünya Pazarı Seni Bekliyor!

Beyoğlu Belediyesi ve Haliç Üniversitesi İşbirliği ile Dijital Pazarlama ve E-Ticaret Uzmanlığı Eğitimi Kayıtlarımız Başladı!

Dijital Dünya Pazarı Seni Bekliyor!

Akıllı Üretim Çağı ile birlikte dijitalleşme evrimi, hız kazanmadan devam ediyor. Teknolojinin hayatımızın her alanına girmesiyle, dijitalleşen dünyada buna uygun pazarlama anlayışını benimsemek büyük önem kazandı. Böylece Dijital Pazarlama ve E-Ticaret ustalık gerektiren alanlar olma yolunda ilerlemektedir. Eski usul pazarlama yöntemlerinde ulaşılabilecek kişi sayısı her zaman kısıtlı iken dijital ortamda yapacağınız pazarlama ile erişebileceğiniz kişi sayısında bir sınır yoktur.

Beyoğlu Belediyesi ve Haliç Üniversitesi İşbirliği ile Dijital Pazarlama ve E-Ticaret Uzmanlığı eğitimine katılarak E-ticaret Yazılımı ve Hazır Sistemler, E-ticaretin Hukuksal Boyutları, Dijital Pazarlama Etkileşimi, Dijital Pazarlama Temelleri, SEO Kanunları, SEM Arama Motoru Pazarlaması, SMM Pazarlama ve Stratejileri, Affiliate Network, E-mail Marketing, Mobil Pazarlama, Growth Hacking, Nöro Marketing ve diğer konular ile ilgili alacağınız eğitimlerle  istihdam olanaklarınızı artırıp akıllı üretim çağını daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Haliç Üniversitesi Öğretim görevlisi Mehmet Lüleci ile alacağınız eğitimle, dijital çağın getirdiği ticaret pazarlama uzmanlığının gerekliliklerini kavrayıp bu alanda uzman olma yolunda ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında eğitimlerimiz online olarak Zoom uygulaması üzerinden yapılacaktır.

Kursumuza katılmak için öncelikli olarak online ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Ön kayıt formuna ulaşmak ve kaydınızı yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Ön Kayıt İçin Tıklayınız

Tüm Haberler için Tıklayınız...

Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!