<Ağustos 2020>
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

19 Mayıs Temalı Online Fotoğraf Yarışması

Beyoğlu Belediyesi olarak, içinde bulunduğumuz süreçte gençlerimizin toplumsal hayata devam edebilmelerini sağlamak ve sorumluluk alabilen insanlar olarak yetişmelerini desteklemek amacıyla online olarak katılabilecekleri birçok yarışma düzenledik. Şimdi de bu yarışmalara bir yenisini daha ekliyoruz. Yaklaşan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile “Gençlerin Gözünden 19 Mayıs” Fotoğraf Yarışması başlıyor!

19 Mayıs Temalı Online Fotoğraf Yarışması
 

İstiklal mücadelesinin nasıl başladığını, nasıl kazanıldığını, özgürlüğün, bağımsızlığın, egemenliğin ve cumhuriyetin Türk Gençlerine emanet edildiğini hatırlatan bu anlamlı günde amacımız, gençlerin yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini kullanarak gözlerinde canlanan 19 Mayıs’ı objektiflerine yansıtmalarını sağlamaktır. Bu yarışma ile gençlerimizin millî, ahlâki, insani, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren, vatanını, bayrağını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan bireyler olduklarını bir kere daha görmeyi planlıyoruz.

4 Mayıs itibarı ile başlayacak olan başvurular 17 Mayıs’ta sona erecek. Her katılımcı için en fazla 5 fotoğrafın gönderileceği yarışmada ilk üçe giren ve mansiyona layık görülen 1 eser ePttAVM’de geçerli alışveriş kuponu ile ödüllendirilecek. Aynı zamanda yarışmaya katılan ve uygun bulunan 25 eserden oluşturulacak dijital sergi, Beyoğlu Belediyesi resmi web sayfası olan https://beyoglu.bel.tr/ adresinde yayınlanacak. Sizler de yarışmaya katılmak ve bu deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen online başvuru formunu doldurarak fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz. Yarışma şartnamesine ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Tüm Haberler için Tıklayınız...

Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!