<Mayıs 2020>
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

“2.Gençlik Buluşması” Coşkulu Geçti

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nin “2.Gençlik Buluşması” coşkuyla geçti. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan gençlerin performanslarını sergilediği gecede onlarla birlikte pasta kesti, fotoğraf kulübünün sergisini açtı

Beyoğlulu gençler belediye başkanları Ahmet Misbah Demircan’la birlikte unutulmaz bir program daha yaşadı.  Her yıl Ocak ayında düzenlenen gençlik buluşmasının 2012 yılı programı Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde gerçekleşti. Partiye gençlik merkezindeki eğitim programlarına katılan öğrenciler ve ilçede yaşayan gençler katıldı. Yoğun okul maratonu arasında kendileri için düzenlenen programda Oldukça coşkulu saatler geçiren gençler, stres atma fırsatı yakalarken,  sınavlar için de moral depoladılar.

Gençler Belediye Başkanlarıyla Pasta Kesti

Coşkulu program gençlik merkezinin fotoğraf kulübü sergisinin açılışı ile başladı. Serginin açılışını yapan Demircan sergiyi gençlerle birlikte gezdi. Daha sonra gençlik merkezinin çok amaçlı salonuna geçildi ve eğlence başladı. Gençlik merkezinin müzik branşı öğrencileri sahneye çıkarak unutulmaz bir konser verdi.  Salonu dolduranlar şarkılara eşlik etmeyi ihmal etmedi. Gecede gençleri yalnız bırakmayan Demircan gençlerin temposuna ayak uydurdu. Gecede doyasıya eğlenen gençlere bir de sürpriz vardı. Gecenin en tatlı dakikaları pasta kesiminde yaşandı. Demircan, gecenin pastasını gençlerle birlikte kesti, kendi elleriyle gençlere pasta ikram etti. Belediye başkanları ile eğlenceli bir gece yaşamanın mutluluğu gözlerinden okunan gençler gece boyunca Demircan’ın yanından ayrılmadılar.

 

Başkan Demircan: İkinci Gençlik Merkezi Okmeydanı’nda

Demircan, başta Kefken Çevre Yaz Kampı, yurtdışı değişim programları olmak üzere Beyoğlu Belediyesi’nin gençler için yaptığı projeler hakkında bilgisini verirken, Okmeydanı’nda açılacak gençlik merkezinin müjdesini de verdi.
Beyoğlu’nun kuzeyinden güneyine gençlere gençlik merkezi açtıklarını ifade eden Demircan “Gençlik merkezimiz her şeyiyle fırsat tanıyan bir merkez. Kültürde, sanatta, eğitimde, tiyatroda, müzikte bende varım diyen gençlerimiz için gençlik merkezimizde her türlü olanağı sunuyoruz. Yakında Okmeydanı semt konağı yanında sizin için yaptırdığımız gençlik merkezimizi hizmete açacağız. Böylece, Beyoğlu’nun kuzeyinden güneyine kadar gençlerimize imkanlar sunacağız” dedi. Kendileri için açılacak ikinci gençlik merkezi müjdesini coşkulu alkışlarla karşılayan gençler Demircan’a sevgilerini ve teşekkürlerini bol bol fotoğraf çektirerek gösterdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm Haberler için Tıklayınız...

Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!