<Mayıs 2020>
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Beyoğlulu Gençler “Gençlik Buluşması”nda Eğlendi

Beyoğlulu gençler Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde düzenlenen“Gençlik Buluşması” adlı partide doyasıya eğlendi. Başkan Demircan bu coşkulu gecede gençleri yalnız bırakmadı
 
2011 yılına yeni girdiğimiz şu günlerde Beyoğlulu gençler Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde düzenlenen coşkulu bir partide bir araya geldi. Partiye gençlik merkezindeki eğitim programlarına katılan öğrenciler ve ilçede yaşayan gençler katıldı. Gençler kendileri için düzenlenen gecede doyasıya eğlendiler. Oldukça coşkulu geçen parti birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Beyoğlulu gençler, yoğun okul maratonu arasında kendileri için düzenlenen gecede stres atma fırsatı yakalarken,  sınavlar için de moral depoladılar.
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan “Gençlik Buluşması” adlı partide gençleri yalnız bırakmadı. Belediye başkanları ile eğlenceli bir gece yaşamanın mutluluğu gözlerinden okunan gençler gece boyunca Başkan Demircan’ın yanından ayrılmadılar. Gece gençlerin sevdiği hip-hop grubu “PurPose”ın hareketli şarkılarıyla başladı. Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nin diksiyon öğretmeni Hasan Tomuk gecede sunduğu özel şiir dinletisinde gençleri dizeler arasında kısa bir yolculuğa çıkardı.
 
Başkan Demircan’dan Yeni Gençlik Merkezi Müjdesi
 
Tempolu şarkılardan oluşan mini konserin ardından Demircan, gençler için hazırlanan gecenin pastasını onlarla birlikte kesti. Demircan, başta Kefken Çevre Yaz Kampı, yurtdışı değişim programları olmak üzere Beyoğlu Belediyesi’nin gençler için yaptığı projeler hakkında bilgisini verirken, Şişhane’de yakında gençlerin hizmetine girecek yeni gençlik merkezinin müjdesini verdi. Demircan, gençlere, “Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizlerin geleceği biz büyüklerin ve Türkiye’nin geleceğidir. Beyoğlu Belediyesi olarak her zaman sizler için yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Şişhane’de kısa süre sonra açılacak gençlik merkezi sizin ikinci adresiniz olacak” dedi.
 
Gençlerden Başkan Demircan’a Teşekkür 
 
Kendileri için açılacak ikinci gençlik merkezi müjdesini coşkulu alkışlarla karşılayan gençler adına konuşan lise öğrencisi Melek Koca, “Gençlik merkezindeki üniversiteye hazırlık kursuna devam ediyorum. Birçok arkadaşı gibi Beyoğlu Belediyesi’nin “Gençler Dünyayı Dolaşıyor” gezi programına katıldım. Farklı ülkeleri ve kültürleri tanımak ufkumu genişletti. Ayrıca, yaz tatilimi Kefken Çevre Yaz Kampı’nda geçiriyorum. Böylece, kaliteli ve dinlendirici bir tatil yapıyorum. Beyoğlu Belediyesi’nin gençlere yönelik hizmetleri bizlere bir örnek oluyor. Bu bağlamda, Beyoğlulu gençler olarak ileride ilçemize ve ülkemize hizmet edeceğimize söz veriyoruz” dedi. Gecede gençlik merkezinin eğitim kadrosu adına konuşan eğitimci Yusuf Baş da gençlere sunduğu eğitim hizmetlerinden dolayı Başkan Demircan’a teşekkür etti. Keman Virtiözü Muhammed Yıldırır yönetimindeki Beyoğlu Gençlik Orkestrası’nın keman müzik dinletisi ile renklenen gecenin sonunda gençler, kendi imzalarından oluşan gençlik merkezi fotoğrafını başkan Demircan’a hediye etti.

    

Tüm Haberler için Tıklayınız...

Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!