Projeler
Beyoğlu Belediyesi olarak dönem içerisinde ilk adımları atarak lise öğrencilerine yönelik Yazılım Geliştirme ve Uygulama Atölyesi’ni başlatmıştık. Şimdi de sırada iş arayan üniversite mezunu gençlerimiz var. Tıklayınız.
Kurs Başvuruları
Anadolu’nun sanatları olarak kabul edilen ve kültürümüzde kendine yer bulmuş birçok sanatı vatandaşlarımız ile yeniden canlandırmak istiyoruz. Tıklayınız.
akademi beyoğlu
Akademi Beyoğlu’nda, Bakanlıkların, Üniversitelerin ve STK katkıları ile geniş tabanlı altyapı oluşturuldu. Akademi Beyoğlu sitesini ziyaret etmek içintıklayınız.
Facebook
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan projelendirmesiyle 2005 yılından beri gençlere yaşam koçluğu eden Gençlik Merkezi Mart 2011 tarihinde Şişhanede yeni merkezine taşınmıştır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

BGDD

Beyoğlu Gençleri Dünyayı Dolaşıyor Projesi" Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın gençlere verdiği önemi en iyi anlatan projelerden biri olup Beyoğlu’nda yaşayan gençlerin fark yaratmasını, derin modern bir vizyona sahip olmalarını...

KEFKEN ÇEVRE VE YAZ KAMPI

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tarafından altı yıldır başta Beyoğlu gençlerine olmak üzere, tüm Beyoğlu vatandaşlarına, Beyoğlu’nun Karadeniz’e açılan kapısı Kefken Çevre ve Yaz Kampı’nda hizmet verilmektedir.

KURSLAR

Kişisel Gelişim Kurs Eğitimleri 2007 yılında Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın girişimiyle başlamış ve binlerce gencin bu kurslardan istifade etmesine imkân sağlamıştır. Beyoğlu Belediyesinin destekleyip ...

KÜLTÜR GEZİSİ

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kültür-sanat projelerinde gençlere tam destek sağlamaktadır. Bu bağlamda Beyoğlu ilçesi dâhilinde bulunan Lise ve İlköğretim...

FOTOĞRAFÇILIK

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi Fotoğraf Kulübü 2011 yılının Kasım ayında kuruldu. Temel hedefi fotoğrafla uğraşmayı seven katılımcılara temel fotoğraf eğitimi vermek olan bu birim...

GENÇLİK TİYATROSU

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın, sanata ve gençliğe yaptığı yatırımlardan biri olan Beyoğlu Belediyesi Gençlik Tiyatrosu, ilk provalarına 2012 – 2013 Eğitim döneminde başladı.

Kefken’de Yeni Sezon Heyecanı Başlıyor!
Kefken’de Yeni Sezon Heyecanı Başlıyor!
Beyoğlu’nda yaz denince gençlerin ilk aklına gelen Kefken Çevre Yaz Kampı’nda yeni dönem kayıtları başladı. Öğrencilerimizin sporla buluştuğu, çeşitli kamp içi faaliyetler ile kişisel gelişimlerini desteklediğimiz ve nitelikli bireyler olarak yetişmelerini sağlayan Kefken Kampı bu yıl da öğrencilerini bekliyor.
Beyoğlu Belediyesi Tercih Destek Merkezi Açılıyor!
Beyoğlu Belediyesi Tercih Destek Merkezi Açılıyor!
Beyoğlu gençleri, üniversite sınavına Akademi Beyoğlu’nda hazırlanıyor. Düzenlediğimiz Üniversite Hazırlık Kursu ile yüzden fazla genç, seçtikleri sayısal, sözel ya da eşit ağırlık alanlarında eğitimlerine başlıyor.
Beyoğlu’nda Çocuklara Havuz Keyfi
Beyoğlu’nda Çocuklara Havuz Keyfi
Eğitim öğretim sezonu içerisinde “Beyoğlu’nda Yüzme Bilmeyen Kalmasın” diyerek başlattığımız ve her yıl binlerce öğrenciyi suyla buluşturan Beyoğlu Belediyesi Yüzme Okulu bu yaz, okullara taşınıyor.
Online Akademi’de Burslu Yazılım Uzmanı Yetiştirme Programı
Online Akademi’de Burslu Yazılım Uzmanı Yetiştirme Programı
Beyoğlu Belediyesi ve BilgeAdam Akademi İş Birliği İle Online Akademi’de Burslu Yazılım Uzmanı Yetiştirme Programı
Gençlerin Gözünden 19 Mayıs Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Gençlerin Gözünden 19 Mayıs Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Gençlik Haftasında online olarak düzenlediğimiz “Gençlerin Gözünden 19 Mayıs” konulu fotoğraf yarışmasının kazananları belli oldu.
Sinema Akademisi Kaldığı Yerden Devam Ediyor
Sinema Akademisi Kaldığı Yerden Devam Ediyor
Covid-19 salgını nedeni ile ara verdiğimiz Beyoğlu Sinema Akademisi’nde online ders çalışmalarına başlıyoruz.
Gençlik Haftasında Beyoğlu Online Satranç Turnuvası
Gençlik Haftasında Beyoğlu Online Satranç Turnuvası
Gençlerin sosyal faaliyetlerine devam edebilmelerini sağlamak ve arkadaşlarıyla dostluk mücadelesine girebilecekleri bir rekabet ortamı oluşturmak için çalışmalarımızı tamamladık. Bu vesile ile 17 Mayıs’ta Beyoğlu Online Satranç Turnuvası’nı düzenliyoruz.
Sağlık Temalı Resim, Şiir Ve Kompozisyon Yarışması Sonuçlandı!
Sağlık Temalı Resim, Şiir Ve Kompozisyon Yarışması Sonuçlandı!
Beyoğlu Belediyesi olarak düzenlediğimiz liseler arası “sağlık” temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında kazananlar belli oldu. İçinde bulunduğumuz süreci gençler için verimli hale getirmek ve toplumsal hayata aktif olarak katılmalarını sağlamak için evlerinde katılabilecekleri birçok çalışma düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz.
19 Mayıs Temalı Online Fotoğraf Yarışması
19 Mayıs Temalı Online Fotoğraf Yarışması
Beyoğlu Belediyesi olarak, içinde bulunduğumuz süreçte gençlerimizin toplumsal hayata devam edebilmelerini sağlamak ve sorumluluk alabilen insanlar olarak yetişmelerini desteklemek amacıyla online olarak katılabilecekleri birçok yarışma düzenledik.
“23 Nisan” Temalı Yarışmalar Tamamlandı
“23 Nisan” Temalı Yarışmalar Tamamlandı
“Yarıştan Değil, Dışarıdan Uzak Durun” diyerek başlattığımız, Beyoğlu’ndan okuyan ya da ikamet eden öğrencilerimizin katıldığı ve süreci online olarak yürüttüğümüz resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarını tamamladık. Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen yarışmanın başvuruları 30 Mart’ta başladı. 20 Nisan’da biten katılımın ardından ilk ve ortaokul kategorilerinde toplamda 150 eser değerlendirmeye alındı.
<Ağustos 2020>
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31